FORTELOCK DECOR

UNOWOCZEŚNIJ SWOJE WNĘTRZA

Nowoczesny wygląd wnętrza w ciągu zaledwie kilku minut: bez zabrudzeń, bez specjalnych narzędzi czy długiego wykonania. Wprowadzamy wyjątkową kolekcję nowoczesnej posadzki Fortelock DECOR.

Wystarczy wybrać projekt i delektować się przemianą domu, biura czy pracy. Płytki Fortelock są zabezpieczone ukrytymi zamkami. Ponadto ich powierzchnia jest idealnie gładka.

Górna warstwa PCW jest ściśle związana z dolną warstwą jednorodnego PCW. Daje to trwałą, bezpieczną i estetyczną podłogę. Jeśli nie istnieje potrzeba naprawy oryginalnego podłoża, seria Fortelock DECOR nie wymaga specjalnych procedur ani modyfikacji. Możesz po prostu zainstalować podłogę i od razu ją użytkować.

Co to jest niejednorodna podłoga? Heterogeniczna wykładzina podłogowa oznacza, iż tworzywo winylowe składa się z różnych warstw. Różnią się one składem czy wykonaniem oraz parametrami takimi jak, grubość podłogi, stopień obciążenia podłogi, stopień ścieralności, odkształcenie po obciążeniu. Powłoka ochronna zapewnia łatwą i bezawaryjną konserwację. Dzięki tej warstwie podłoga jest bardziej odporna na bakterie. Dodatkowo powierzchnia antypoślizgowa spełnia wymogi bezpieczeństwa i jest odporna na zabrudzenia i plamy.

BUSINESS DECOR

Płytki posiadają strukturę kamienia oraz właściwości podłogi PCW. Spójrz na niepowtarzalny rodzaj nawierzchni „kamiennej”, która tworzy wyjątkowe wrażenie powierzchni kamiennych.
Zastosowanie:
Hale, korytarze, przestrzenie publiczne, biura, pracownie, salony wystawowe, wyposażenie personelu, sklepy, targi, restauracje, szkoły, szpitale, gospodarstwa domowe i hotele.
Wskazówki:
Białe, beżowe kolory rozjaśnią Twój pokój, a delikatne cienie dekoracji pokrywają zabrudzenia, więc nie musisz się martwić o uciążliwe czyszczenie.

SOLID DECOR

Linia produktów Fortelock DECOR składa się z twardego, jednorodnego materiału PCW, który jest doskonale przyłączony do dolnej warstwy PCW. Dzięki czemu podłogi są wytrzymałe wykonane z kilku warstw, więc istnieje minimalne ryzyko uszkodzenia warstwy wierzchniej posadzki. Produkt j zalecany do miejsc o dużym obciążeniu roboczym. Jasny kolor tworzy jednorodną przestrzeń a dzięki połączeniu poszczególnych odcieni można optycznie powiększyć powierzchnię.
Miejsce użytkowania:
Hale, przestrzenie publiczne, biura, pomieszczenia dla personelu, sklepy, restauracje, hotele i przyjęcia.

HOME DECOR

Doskonała imitacja drewna dla każdej przestreni. Wybierz unikatową podłogę drewnianą z kolekcji Wood, która tworzy niepowtarzalne wrażenie naturalnej powierzchni drewna.
Zastosowanie:
Hale, korytarze, biura, pracownie, kuchnie.
Porada:
Podłoga firmy Fortelock jest pokryta powierzchnią odporną na zarysowania np. przez pazury zwierząt domowych, czy kamyki przyczepione do butów.

Cena podłogi PCW Fortelock

Orientacyjna cena detaliczna podłogi Fortelock PCW wynosi od 101 zł do 246 zł za m2, w zależności od rodzaju podłogi oraz koloru. Podane ceny detaliczne (w tym VAT) mają charakter wyłącznie orientacyjny. Sugerowana cena jest uzależniona od aktualnej oferty cenowej naszych dystrybutorów partnerskich czy akcji promocyjnych.

Umożliwiamy łatwy i szybki dostęp do wszystkich rodzajów płytek i usług towarzyszących. W przypadku konkretnej oferty indywidualnej, skontaktuj się z nami bezpośrednio telefonicznie, bądź mailowo.

SZEROKIE ZASTOSOWANIE

Systemy posadzkowe Fortelock to specjalne wykładziny PCV, które stosowane są w mieszkaniach, pomieszczeniach handlowych oraz przemysłowych. Ze względu na dobrze przemyślany system zamków płyty Fortelock docenicie Państwo w szczególności ze względu na ich wytrzymałość na obciążenie i odporność na chemikalia, łatwą konserwację i szybką, łatwe układanie. Czytaj dalej...

PŁYTKI FORTELOCK

  • bardzo szybka i łatwa instalacja
  • bez potrzeby dodatkowego klejenia, zgrzewania czy śrubowania
  • wysoka kompatybilność z remontowanym, pierwotnym podłożem
  • niezawodny materiał
  • długotrwała podłoga

ELEMENTY NAJAZDOWE I NAROŻNIKI

Akcesoria płyt PCV są idealnie dopasowane, by wykończenie nowej posadzki było bardzo łatwe. W celu osiągnięcia doskonałego wyglądu elementy najazdowe i narożniki wykonane są w jednakowych kolorach i wzorach jak pyty Fortelock. Najazd stosowany jest w szczególności do ułatwienia wjeżdżania na posadzkę, i w ten sposób chroni krawędzie płyt przed uszkodzeniem. Czytaj dalej...